Metz Connect DRAAGRING 2V - 1309151200-E
Artikelnummer: 20495167 | Fabrikantnummer: 1309151200-E | EAN: 4250184106012
Het productnummer van de fabrikant is 1309151200-E. Het EAN nummer is 4250184106012. Het interne artikelnummer is 20495167.
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE4D
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Zilver |
| Mechanische codering | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Met stofbescherming | Ja |
| Samenstelling | Basiselement met adapterplaat |
| Met tekstveld | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Vloerdoos/vloermontage | Nee |
| Separate kabeltrekontlasting | Nee |
| Uitvoerrichting | Schuin |
| Opbouw (stucwerk) | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 2 |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Kleurcodering | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 69.9 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 69.9 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 13.3 mm |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Categorieën |
Datacontactdoos
Coax en data |
Hager Berker S.1/B.3/B.7 afdekking 2-voudig voor data, uae polarwit glanzend
Artikelnummer: 10987960
Fabrikantnummer: 14098989
Hager Berker S.1/B.3/B.7 afdekking 2-voudig voor data, uae crèmewit glanzend
Artikelnummer: 10987957
Fabrikantnummer: 14098982