Metz Connect REGPLUS 6XSC-D MM(PH-BR) - 150240C20610E
Artikelnummer: 20522468 | Fabrikantnummer: 150240C20610E | EAN: 4250184117919
Het productnummer van de fabrikant is 150240C20610E. Het EAN nummer is 4250184117919. Het interne artikelnummer is 20522468.
| Klasse |
Patchpaneel glasvezel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PVL2R
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 34 mm |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 129 mm |
| Met behuizing | Ja |
| Diepte | 129 mm |
| Met frontplaat | Ja |
| Met pigtails | Nee |
| Connectortype binnen | SC-duplex |
| Connectortype buiten | SC-duplex |
| Met aantal koppelingen/adapters | 6 |
| Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen | 6 |
| Geschikt voor aantal module-inzetstukken | 6 |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |