Metz Connect PCE4P E-Dat modul 24x8(8) 1ru patch panel cat.6a, stainless steel - 130921-E
Artikelnummer: 23334728 | Fabrikantnummer: 130921-E | EAN: 4250184106166
Het productnummer van de fabrikant is 130921-E. Het EAN nummer is 4250184106166. Het interne artikelnummer is 23334728.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE4P
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zilver |
| Aansluitwijze | Insnij/IDC |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Categorie | 6A (IEC) |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Diepte | 100 mm |
| Breedte | 482.6 mm |
| Afgeschermd | Ja |
| Hoogte | 43.6 mm |
| Geschikt voor aantal connectoren | 24 |
| Aantal bussen/koppelingen | 24 |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Metz Connect PBD3Z Mounting Kit, cage nuts M6
Artikelnummer: 23334633
Fabrikantnummer: 130792
Metz Connect
» Meer informatie over Metz ConnectArtikelnummer: 23334728
Fabrikantnummer: 130921-E