Metz Connect PCE4P E-Dat modul 48x8(8) 1.5ru patch panel cat.6a, stainless steel - 130924-E
Artikelnummer: 23334733 | Fabrikantnummer: 130924-E | EAN: 4250184106210
Het productnummer van de fabrikant is 130924-E. Het EAN nummer is 4250184106210. Het interne artikelnummer is 23334733.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE4P
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zilver |
| Aansluitwijze | Insnij/IDC |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Categorie | 6A (IEC) |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Breedte | 482.6 mm |
| Afgeschermd | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 1.5 |
| Diepte | 92.5 mm |
| Aantal bussen/koppelingen | 48 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 48 |
| Hoogte | 65.8 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Metz Connect PBD3Z Mounting Kit, cage nuts M6
Artikelnummer: 23334633
Fabrikantnummer: 130792
Metz Connect
» Meer informatie over Metz ConnectArtikelnummer: 23334733
Fabrikantnummer: 130924-E