Metz Connect PCE7P E-Dat C6 24x8(8) 1ru modular lsa cat.6 patch panel - 130856-E
Artikelnummer: 22599511 | Fabrikantnummer: 130856-E | EAN: 4250184111740
Het productnummer van de fabrikant is 130856-E. Het EAN nummer is 4250184111740. Het interne artikelnummer is 22599511.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE7P
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zilver |
| Categorie | 6 |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Breedte | 482.6 mm |
| Afgeschermd | Ja |
| Geschikt voor aantal connectoren | 24 |
| Aantal bussen/koppelingen | 24 |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Aansluitwijze | LSA |
| Diepte | 103.3 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Metz Connect
» Meer informatie over Metz ConnectArtikelnummer: 22599511
Fabrikantnummer: 130856-E