Metz Connect PATCHPNL 130862-21-E - 130862-21-E
Artikelnummer: 22599512 | Fabrikantnummer: 130862-21-E | EAN: 4250184113294
Het productnummer van de fabrikant is 130862-21-E. Het EAN nummer is 4250184113294. Het interne artikelnummer is 22599512.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PCE7P
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9010 |
| Kleur | Wit |
| Categorie | 6 |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 6 |
| Afgeschermd | Ja |
| Diepte | 118 mm |
| Breedte | 121.5 mm |
| Aantal bussen/koppelingen | 6 |
| Aansluitwijze | LSA |
| Montagewijze | Wandmontage |
| Hoogte | 39.7 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |