Metz Connect PDEAP E-Dat c6a 6 port surface mount housing pure white - 130862-21C-E
Artikelnummer: 23334685 | Fabrikantnummer: 130862-21C-E | EAN: 4250184118602
Het productnummer van de fabrikant is 130862-21C-E. Het EAN nummer is 4250184118602. Het interne artikelnummer is 23334685.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PDEAP
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9010 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 40 mm |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Categorie | 6A (IEC) |
| Geschikt voor aantal connectoren | 6 |
| Afgeschermd | Ja |
| Diepte | 121 mm |
| Hoogte | 118 mm |
| Aantal bussen/koppelingen | 6 |
| Aansluitwijze | LSA |
| Montagewijze | Wandmontage |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Metz Connect PIS2 Label Sheet for E-dat C6 and E-dat design patch panels
Artikelnummer: 23335522
Fabrikantnummer: 899789-01
Metz Connect
» Meer informatie over Metz ConnectArtikelnummer: 23334685
Fabrikantnummer: 130862-21C-E