Metz Connect PFD 2 E12 400V ~ 2W - 110292032215
Artikelnummer: 20464502 | Fabrikantnummer: 110292032215 | EAN: 4250184118176
Het productnummer van de fabrikant is 110292032215. Het EAN nummer is 4250184118176. Het interne artikelnummer is 20464502.
| Klasse |
Fasebewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
CCFAA
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 75 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 100 mm |
| Fasevolgordebewakingsfunctie | Ja |
| Fase-uitvalfunctie | Ja |
| Fase-onbalansfunctie | Nee |
| Functie overspanningsdetectie | Nee |
| Functie onderspanningsdetectie | Nee |
| Spanningsmeetbereik | 400 - 400 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |