Metz Connect PAPNLGLVE 150240C30610S - 150240C30610S
Artikelnummer: 22599569 | Fabrikantnummer: 150240C30610S | EAN: 4250184152583
Het productnummer van de fabrikant is 150240C30610S. Het EAN nummer is 4250184152583. Het interne artikelnummer is 22599569.
| Klasse |
Patchpaneel glasvezel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PVL2R
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 125 mm |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 125 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Met behuizing | Ja |
| APC-uitvoering | Nee |
| Met frontplaat | Ja |
| Met pigtails | Nee |
| Connectortype binnen | SC-duplex |
| Met aantal koppelingen/adapters | 6 |
| Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen | 6 |
| Geschikt voor aantal module-inzetstukken | 6 |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Connectortype buiten | ST-Duplex |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |