Metz Connect RANGEERPN 19" 1HE EDELST - 130894-01-ES-E
Artikelnummer: 20483770 | Fabrikantnummer: 130894-01-ES-E | EAN: 4250184132400
Het productnummer van de fabrikant is 130894-01-ES-E. Het EAN nummer is 4250184132400. Het interne artikelnummer is 20483770.
| Klasse |
Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
PZS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 56 mm |
| RAL-nummer | 9007 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor 19 inch montage | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Diameter | 10 mm |
| Lengte | 66 mm |
| Hoogte | 43.6 mm |
| Model | Kabeldoorvoerpaneel |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Metz Connect LABEL TBV RANGEERP
Artikelnummer: 20337762
Fabrikantnummer: 130894-BS-29-E