Metz Connect RELAIS TMR-E12 2W - 1103161322
Artikelnummer: 20510375 | Fabrikantnummer: 1103161322 | EAN: 4250184118695
Het productnummer van de fabrikant is 1103161322. Het EAN nummer is 4250184118695. Het interne artikelnummer is 20510375.
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
CCCAA
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 75 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 100 mm |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Externe reset mogelijk | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |