Metz Connect RELAIS TMR-E12 1W - 11031505
Artikelnummer: 20510377 | Fabrikantnummer: 11031505 | EAN: 4250184118688
Het productnummer van de fabrikant is 11031505. Het EAN nummer is 4250184118688. Het interne artikelnummer is 20510377.
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Metz Connect
Toon alle producten van Metz Connect |
| Serie |
CCCAA
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 75 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 100 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |