Milwaukee HSS-G CO MTLBR 3X61 DS10 - 4932373336
Artikelnummer: 22779782 | Fabrikantnummer: 4932373336 | EAN: 4002395349814
Omschrijving
Milwaukee boor (cassette), diameter boor 3mm, totale lengte 61mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Milwaukee
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4932373336. Het EAN nummer is 4002395349814. Het interne artikelnummer is 22779782.
| Klasse |
Boor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Milwaukee
Toon alle producten van Milwaukee |
| Serie |
Red Cobalt HSS-G Drill Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Totale lengte | 61 mm |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor staal | Nee |
| Geschikt voor gietijzer | Nee |
| Insteekas met plat uiteinde | Nee |
| Dubbelzijdige boor | Nee |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor non-ferro metalen | Nee |
| Met centreerboor | Nee |
| Geschikt voor beton | Nee |
| Geschikt voor steen | Nee |
| Geschikt voor glas | Nee |
| Diameter boor | 30 mm |
| Geschikt voor keramiek | Nee |
| Geschikt voor baksteen | Nee |
| Geschikt voor tegels | Nee |
| Met koelkanaal | Nee |
| Geschikt voor opboren | Nee |
| Met snelsluiting | Nee |
| Spiraalboor | Nee |
| Snijvlaklengte | 33 mm |
| Schachtdiameter | mm |
| Diameter centreerboor | mm |
| Aantal snijvlakken | |
| Hoek van de punt | ° |
| Categorieën | Gereedschap |
Milwaukee
» Meer informatie over Milwaukee
Huidige product