Milwaukee HSS-G CO METAALBR 8,5X117 - 4932363276
Artikelnummer: 22779695 | Fabrikantnummer: 4932363276 | EAN: 4002395333363
Omschrijving
Milwaukee boor (cassette), diameter boor 8.5mm, totale lengte 117mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Milwaukee
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4932363276. Het EAN nummer is 4002395333363. Het interne artikelnummer is 22779695.
| Klasse |
Boor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Milwaukee
Toon alle producten van Milwaukee |
| Serie |
Red Cobalt HSS-G Drill Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 117 mm |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor staal | Nee |
| Geschikt voor gietijzer | Nee |
| Insteekas met plat uiteinde | Nee |
| Dubbelzijdige boor | Nee |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor non-ferro metalen | Nee |
| Met centreerboor | Nee |
| Geschikt voor beton | Nee |
| Geschikt voor steen | Nee |
| Geschikt voor glas | Nee |
| Geschikt voor keramiek | Nee |
| Geschikt voor baksteen | Nee |
| Geschikt voor tegels | Nee |
| Met koelkanaal | Nee |
| Geschikt voor opboren | Nee |
| Met snelsluiting | Nee |
| Spiraalboor | Nee |
| Snijvlaklengte | 75 mm |
| Schachtdiameter | mm |
| Diameter centreerboor | mm |
| Aantal snijvlakken | |
| Hoek van de punt | ° |
| Diameter boor | 85 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Milwaukee
» Meer informatie over Milwaukee
Huidige product