Milwaukee DECOUPZG JS120X - 4933381680
Artikelnummer: 21622686 | Fabrikantnummer: 4933381680 | EAN: 4002395234677
Het productnummer van de fabrikant is 4933381680. Het EAN nummer is 4002395234677. Het interne artikelnummer is 21622686.
| Klasse |
Decoupeerzaag (elektrisch)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Milwaukee
Toon alle producten van Milwaukee |
| Slag | 26 mm |
| Max. materiaaldikte in staal 400 N/mm² | 10 mm |
| Nom. opgenomen vermogen | 710 W |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Lengte | mm |
| Frequentie | - Hz |
| Geluidsdrukniveau | dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau | dB(A) |
| Spanning | V |
| Geluidsdruk meetonzekerheid K | dB |
| Stroomsterkte | A |
| Snijdiepte in hout | mm |
| Max. materiaaldikte in aluminium 250 N/mm² | 30 mm |
| Max. materiaaldikte in schuim | mm |
| Max. materiaaldikte in staal 600 N/mm² | mm |
| Max. materiaaldikte in staal 800 N/mm² | mm |
| Zwenkbereik | - ° |
| Trillingsemissiewaarde ah (zagen van hout) | m/s² |
| Trillingsonzekerheid K (zagen van hout) | m/s² |
| Trillingsemissiewaarde ah (zagen van plaatstaal) | m/s² |
| Trillingsonzekerheid K (zagen van plaatstaal) | m/s² |
| Machinegewicht | 2.65 kg |
| Nullastslagenaantal (hef) | 500 - 2800 1/min |
| Categorieën | Gereedschap |