Minkels 1000MM sokkelplint blind,100MM (2PCS) - A0061-100000-900-1
Artikelnummer: 23296761 | Fabrikantnummer: A0061-100000-900-1 | EAN: 8717316174036
Omschrijving
Klasse Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Minkels
Toon alle producten van Minkels
Serie Nexpand
Toon alle producten in deze serie
Materiaal Staal
Hoogte 100 mm
Breedte 1200 mm
Kleur Zwart
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Geschikt voor buitenopstelling Nee
Geschikt voor kabelrangering Nee
Geschikt voor bouwbreedte kast 1000 mm
Geschikt voor bouwdiepte kast 1000 mm
Uitvoering Sokkel zijkantset
Geschikt voor be-/ontluchting Nee
Max. belastbaarheid 1500 kg
Categorieën Groepenkasten
Huidige product
Minkels 1000MM sokkelplint blind,100MM (2PCS)