Minkels 800MM sokkelplint blind,100MM (2PCS) - A0061-080000-900-1
Artikelnummer: 23296762 | Fabrikantnummer: A0061-080000-900-1 | EAN: 8717316174029
Omschrijving
Klasse Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Minkels
Toon alle producten van Minkels
Serie Nexpand
Toon alle producten in deze serie
Materiaal Staal
Hoogte 100 mm
Kleur Zwart
RAL-Nummer (vergelijkbaar) 9005
Breedte 1000 mm
Geschikt voor buitenopstelling Nee
Geschikt voor kabelrangering Nee
Geschikt voor bouwdiepte kast 800 mm
Geschikt voor bouwbreedte kast 800 mm
Uitvoering Sokkel zijkantset
Geschikt voor be-/ontluchting Nee
Max. belastbaarheid 1500 kg
Categorieën Groepenkasten
Huidige product
Minkels 800MM sokkelplint blind,100MM (2PCS)