Minkels Serverkast black W600 D1200 42u airflow combi lock FD S80% RD D80% - B1109-061242-158600
Artikelnummer: 23566715 | Fabrikantnummer: B1109-061242-158600 | EAN: 8717316178959
Gerelateerde producten:
Legrand Pdu vert 20X C13 en 4X C19 3M 1F cee 32a 2XC16 1P+N 10ka
Legrand Daker DK autonomie RS232 ups 1000va 900W 16KG
Legrand Daker DK autonomie RS232 ups 3000va 2700W 30KG
Legrand LCS3 patchpaneel 24-V 1he compl incl 24 stuks cat.6a utp connectoren
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Serverkast black W600 D1200 42U Airflow Combi Lock FD S80% RD D80%
Aanvullende informatie Server cabinet zwart W600 D1200 42U Airflow Combi Lock FD S80% RD D80%
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Minkels Specificaties
Klasse Netwerk-/serverkast
Toon alle producten van deze klasse
Merk Minkels
Toon alle producten van Minkels
Serie Nexpand
Toon alle producten in deze serie
Materiaal Staal
Beschermingsgraad (IP) IP20
Breedte 600 mm
RAL-nummer 9005
Kleur Zwart
Aantal hoogte-eenheden 42
Diepte 1200 mm
Met zichtdeur Nee
Aantal deuren 2
Met rugzijdige deur Ja
Soort ventilatie Passief
Met frontdeur Ja
Met zijwanden Nee
Demontabel Ja
Rastermaat 19"
Uitvoering Met vast raam
Uitvoering profielrail L-vormig
Met aarding Ja
Met sokkel Nee
Montageniveau Voorzijde en achterzijde
Met dakplaat Ja
Uitvoering oppervlakte Poedercoating
Beschermingsgraad (NEMA) Overig
Max. belastbaarheid 1500 kg
Materiaal deur achterzijde Staal
Materiaal deur voorzijde Staal
Vergrendeling rugzijdige deur Tweepunts
Met verticale kabelgeleiding Nee
Hoogte 1977.9 mm
Vergrendeling frontdeur Overig
Categorieën Groepenkasten
Huidige product
Minkels Serverkast black W600 D1200 42u airflow combi lock FD S80% RD D80%