MK Contactdooscombinatie 3-voudig ra zwart snoer 3M - 1045ZL3-15W/sw
Artikelnummer: 23652016 | Fabrikantnummer: 1045ZL3-15W/sw | EAN: 4024881700916
Omschrijving
MK contactdooscombinatie 3-voudig ra zwart snoer 3m
Aanvullende informatie
Martin Kaiser contactdooscombinatie 3-voudig met randaarde, type F, contacten 45° gedraaid, gelaste uitvoering, niet-demonteerbaar, snoerlengte 3,0m, H05VV-F3G1,5, haakse stekker met rand-/busaarde, 250V / 16 A, materiaal: Thermoplast, kleur: zwart
| Serie |
3-voudig
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Aardlekschakelaar | Nee |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lengte snoer | 3 m |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 45° |
| Overstroombeveiliging | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 40 °C |
| Stekkerstand gedraaid | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Uitvoering netaansluiting | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Max. aansluitvermogen | 3680 W |