Motorbeveiligingsschakelaar PKZM0, 4..6,3a, vergr. draaigreep, schroef - EP-400163
Artikelnummer: 23712916 | Fabrikantnummer: EP-400163 | EAN: 4015082953799
Omschrijving
Motorbeveiligingsschakelaar PKZM0, 4..6,3A, vergr. draaigreep, Schroef
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-400163. Het EAN nummer is 4015082953799. Het interne artikelnummer is 23712916.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Hoogte | 93 mm |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 6.3 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 150 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 2.2 kW |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 1.1 kW |
| Diepte | 77 mm |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 4 - 6.3 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 98 - 98 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Verliesvermogen | 5.68 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Motorbeveiligingsschakelaar PKZM0, 4..6,3a, vergr. draaigreep, schroef
Artikelnummer: 23712916
Fabrikantnummer: EP-400163