Motorbeveiligingsschakelaar Push-in-terminals rail versie - 1SAM350210R1001
Artikelnummer: 26631545 | Fabrikantnummer: 1SAM350210R1001 | EAN: 4013614534911
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM350210R1001. Het EAN nummer is 4013614534911. Het interne artikelnummer is 26631545.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 112 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Diepte | 87 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. continustroom Iu | 0.16 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.03 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0.03 kW |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.1 - 0.16 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 690 V |
| Verliesvermogen | 5.1 W |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2 - 2 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 130MM
Artikelnummer: 12619249
Fabrikantnummer: 1SCA101655R1001
Abb Hangslot met 2 sleutels
Artikelnummer: 11117464
Fabrikantnummer: GJF1101903R0002
Abb Nulspanningsspoel 230V/50 voor MS 116/132
Artikelnummer: 20456839
Fabrikantnummer: 1SAM201904R1005
Abb Bedieningsknop voor motorbeveiligingschakelaar ip64 kleur: zwart verg
Artikelnummer: 20543060
Fabrikantnummer: 1SAM201920R1011
Abb Hulpcontact 2no voor MS 116/132 frontmontage
Artikelnummer: 11450446
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1002
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 105 MM
Artikelnummer: 12619591
Fabrikantnummer: 1SCA108043R1001
Abb Asadapter voor MS serie voor: MS116/132
Artikelnummer: 20543059
Fabrikantnummer: 1SAM101923R0012
Abb Hulpcontact 2no voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/132
Artikelnummer: 10554661
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1002
Abb Signaleringscontact 1NC+1NC voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/
Artikelnummer: 10554481
Fabrikantnummer: 1SAM201903R1001
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 180MM
Artikelnummer: 12619252
Fabrikantnummer: 1SCA101659R1001
Abb Hulpcontact 2NC voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/132
Artikelnummer: 10554655
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1003
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 85 MM
Artikelnummer: 12619243
Fabrikantnummer: 1SCA101647R1001
Abb Asadapter voor MS serie voor: MS116/132/325/4XX
Artikelnummer: 10443607
Fabrikantnummer: 1SAM101923R0002
Abb Motorbeveiligingsschakelaarkast leeg draaiknop zwart/grijs ip65
Artikelnummer: 11170894
Fabrikantnummer: 1SAM201911R1010
Abb Hulpcontact 1no+1nc voor MS 116/132 frontmontage
Artikelnummer: 10554664
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1001
Abb Hulpcontact 1no+1nc voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/132
Artikelnummer: 10554658
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1001
Abb Motorbeveiligingschakelaarkast leeg ip65 draaiknop rood/geel
Artikelnummer: 11001205
Fabrikantnummer: 1SAM201911R1011
Abb Bedieningsknop voor motorbeveiligingschakelaar ip64 kleur: rood/geel
Artikelnummer: 20543061
Fabrikantnummer: 1SAM201920R1012
ABB HULPCONT MS 1XX-HKF 1-11K
Artikelnummer: 21582395
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1201
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26631545
Fabrikantnummer: 1SAM350210R1001