Motorbeveiligingsschakelaar Rail versie - 1SAM451200R1014
Artikelnummer: 26631577 | Fabrikantnummer: 1SAM451200R1014 | EAN: 4013614521744
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM451200R1014. Het EAN nummer is 4013614521744. Het interne artikelnummer is 26631577.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 15 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 15 kW |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 480 - 480 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 23 - 32 A |
| Hoogte | 142.65 mm |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 690 V |
| Verliesvermogen | 13.2 W |
| Diepte | 122.1 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 130MM
Artikelnummer: 12619249
Fabrikantnummer: 1SCA101655R1001
Abb Hangslot met 2 sleutels
Artikelnummer: 11117464
Fabrikantnummer: GJF1101903R0002
Abb Bedieningsknop voor motorbeveiligingschakelaar ip64 kleur: zwart verg
Artikelnummer: 20543060
Fabrikantnummer: 1SAM201920R1011
Abb Hulpcontact 2no voor MS 116/132 frontmontage
Artikelnummer: 11450446
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1002
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 105 MM
Artikelnummer: 12619591
Fabrikantnummer: 1SCA108043R1001
Abb Asadapter voor MS serie voor: MS116/132
Artikelnummer: 20543059
Fabrikantnummer: 1SAM101923R0012
Abb Hulpcontact 2no voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/132
Artikelnummer: 10554661
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1002
Abb Signaleringscontact 1NC+1NC voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/
Artikelnummer: 10554481
Fabrikantnummer: 1SAM201903R1001
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 180MM
Artikelnummer: 12619252
Fabrikantnummer: 1SCA101659R1001
Abb Hulpcontact 2NC voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/132
Artikelnummer: 10554655
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1003
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 85 MM
Artikelnummer: 12619243
Fabrikantnummer: 1SCA101647R1001
Abb Asadapter voor MS serie voor: MS116/132/325/4XX
Artikelnummer: 10443607
Fabrikantnummer: 1SAM101923R0002
Abb Hulpcontact 1no+1nc voor MS 116/132 frontmontage
Artikelnummer: 10554664
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1001
Abb Hulpcontact 1no+1nc voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/132
Artikelnummer: 10554658
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1001
Abb Bedieningsknop voor motorbeveiligingschakelaar ip64 kleur: rood/geel
Artikelnummer: 20543061
Fabrikantnummer: 1SAM201920R1012
ABB HULPCONT MS 1XX-HKF 1-11K
Artikelnummer: 21582395
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1201
ABB HULPCONT MS 1XX-HKF 1-20K
Artikelnummer: 21582396
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1202
ABB HULPCONT MS 1XX-HK 1-11K
Artikelnummer: 21582397
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1201
Abb Centreer ring voor: MS116/132/4XX
Artikelnummer: 22364705
Fabrikantnummer: 1SAM201920R1000