Motorbeveiligingsschakelaar Range 0,25 - 0,4a - 1SAM150000R1003
Artikelnummer: 26707038 | Fabrikantnummer: 1SAM150000R1003 | EAN: 4013614194993
Omschrijving
Motorbeveiligingsschakelaar Range 0,25 - 0,4A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM150000R1003. Het EAN nummer is 4013614194993. Het interne artikelnummer is 26707038.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 54 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.09 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Hoogte | 87.5 mm |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Diepte | 75.5 mm |
| Nom. continustroom Iu | 0.4 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0.09 kW |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.25 - 0.4 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 230 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 4 - 4 A |
| Verliesvermogen | 6 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
Motorbeveiligingsschakelaar Range 0,25 - 0,4a
Artikelnummer: 26707038
Fabrikantnummer: 1SAM150000R1003