Multibox heavy duty set - set À 2X stelpoot m16x250 - 101.0060
Artikelnummer: 26724303 | Fabrikantnummer: 101.0060 | EAN: 8719172965940
Omschrijving
HPL Multibox Heavy duty set - set à 2x stelpoot M16x250
Het productnummer van de fabrikant is 101.0060. Het EAN nummer is 8719172965940. Het interne artikelnummer is 26724303.
Aanvullende informatie
Draagbout set HPL Multibox Heavy duty - set à 2x stelpoot M16x250 - accessoire voor de HPL Multibox, voor draagkracht tot 2000 kilogram drukbelasting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HPL
Specificaties
| Klasse |
Ankerbout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HPL
Toon alle producten van HPL |
| Serie |
Multibox
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 250 mm |
| Boorgatdiameter | 18 mm |
| Verankeringswijze | Overig |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Min. boordiepte | 125 mm |
| Oppervlaktebescherming anker | Elektrolytisch verzinkt |
| Schroefdraadlengte | 105 mm |
| Materiaal anker | Roestvaststaal (RVS) |
| Max. klemdikte | mm |
| Kwaliteitsklasse materiaal anker | 4.8 (staal) |
| Categorieën |
Ankers en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product
Multibox heavy duty set - set À 2X stelpoot m16x250
Artikelnummer: 26724303
Fabrikantnummer: 101.0060