Murrelektronik control systems MSVD Power socket vde mounting rail - 67900
Artikelnummer: 26636943 | Fabrikantnummer: 67900 | EAN: 4048879041447
Omschrijving
MSVD POWER SOCKET VDE Mounting rail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Murrelektronik
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 67900. Het EAN nummer is 4048879041447. Het interne artikelnummer is 26636943.
| Klasse |
Wandcontactdoos modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Murrelektronik
Toon alle producten van Murrelektronik |
| Serie |
CONTROL SYSTEMS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met controlelamp | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Murrelektronik
» Meer informatie over Murrelektronik
Huidige product
Murrelektronik control systems MSVD Power socket vde mounting rail
Artikelnummer: 26636943
Fabrikantnummer: 67900