Murrelektronik front panel interface Modlink MSDD data insert 1×usb-A female/male 0,7M cable + 1XRJ45 - 4000-68000-1300000
Artikelnummer: 22302203 | Fabrikantnummer: 4000-68000-1300000 | EAN: 4048879037594
Omschrijving
MODLINK MSDD DATA INSERT 1×USB-A female/male 0,7m cable + 1xRJ45
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Murrelektronik
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4000-68000-1300000. Het EAN nummer is 4048879037594. Het interne artikelnummer is 22302203.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Murrelektronik
Toon alle producten van Murrelektronik |
| Serie |
front panel interface
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 88 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Murrelektronik
» Meer informatie over Murrelektronik
Huidige product
Murrelektronik front panel interface Modlink MSDD data insert 1×usb-A female/male 0,7M cable + 1XRJ45
Artikelnummer: 22302203
Fabrikantnummer: 4000-68000-1300000