Murrelektronik mains filters 1-phase Mef Emc-filter 1-phase 2-stage i:1a u:250 vac/300 VDC snap on - 10460
Artikelnummer: 22302076 | Fabrikantnummer: 10460 | EAN: 4048879029384
Omschrijving
MEF EMC-FILTER 1-PHASE 2-STAGE I:1A U:250 VAC/300 VDC snap on
Het productnummer van de fabrikant is 10460. Het EAN nummer is 4048879029384. Het interne artikelnummer is 22302076.
Aanvullende informatie
MEF EMC-FILTER 1-PHASE 2-STAGE I:1A U:250 VAC/300 VDC snap on Against symmetrical interference
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Murrelektronik
Specificaties
| Klasse |
Filter voor laagspanning
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Murrelektronik
Toon alle producten van Murrelektronik |
| Serie |
mains filters 1-phase
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt als radio-ontstoorfilter | Ja |
| Geschikt als sinusfilter | Ja |
| Geschikt als du/dt-filter | Ja |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt als toonfrequentievergrendeling | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 250 V |
| Aantal polen, primaire zijde | 2 |
| Nom. (meet)stroom bij AC | 0.1 - 1 A |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Murrelektronik
» Meer informatie over Murrelektronik
Huidige product
Murrelektronik mains filters 1-phase Mef Emc-filter 1-phase 2-stage i:1a u:250 vac/300 VDC snap on
Artikelnummer: 22302076
Fabrikantnummer: 10460