Murrelektronik mains filters 3-phase Mef Emc-filter 3-phase 1-stage with neutral i:72a u:4x500 vac - 10575
Artikelnummer: 22302106 | Fabrikantnummer: 10575 | EAN: 4048879029070
Omschrijving
MEF EMC-FILTER 3-PHASE 1-STAGE WITH NEUTRAL I:72A U:4x500 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 10575. Het EAN nummer is 4048879029070. Het interne artikelnummer is 22302106.
Aanvullende informatie
MEF EMC-FILTER 3-PHASE 1-STAGE WITH NEUTRAL I:72A U:4x500 VAC With increased attenuation
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Murrelektronik
Specificaties
| Klasse |
Filter voor laagspanning
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Murrelektronik
Toon alle producten van Murrelektronik |
| Serie |
mains filters 3-phase
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 500 V |
| Aantal polen, primaire zijde | 3 |
| Geschikt als radio-ontstoorfilter | Ja |
| Geschikt als sinusfilter | Ja |
| Geschikt als du/dt-filter | Ja |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt als toonfrequentievergrendeling | Nee |
| Nom. (meet)stroom bij AC | 0.1 - 72 A |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Murrelektronik
» Meer informatie over Murrelektronik
Huidige product
Murrelektronik mains filters 3-phase Mef Emc-filter 3-phase 1-stage with neutral i:72a u:4x500 vac
Artikelnummer: 22302106
Fabrikantnummer: 10575