Murrelektronik light modules Signal Tower modlight30 equipped with led modules green,amber,red - 4000-75324-5310000
Artikelnummer: 26708889 | Fabrikantnummer: 4000-75324-5310000 | EAN: 4048879311885
Omschrijving
SIGNAL TOWER MODLIGHT30 EQUIPPED WITH LED MODULES Green,amber,red
Het productnummer van de fabrikant is 4000-75324-5310000. Het EAN nummer is 4048879311885. Het interne artikelnummer is 26708889.
Aanvullende informatie
SIGNAL TOWER MODLIGHT30 EQUIPPED WITH LED MODULES Green,amber,red with 3m connecting cable Protection degree IP65
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Murrelektronik
Specificaties
| Klasse |
Signaalzuil compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Murrelektronik
Toon alle producten van Murrelektronik |
| Serie |
light modules
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 30 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 213 mm |
| Buitendiameter | 30 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Zwaailicht | Nee |
| Functie akoestisch | Nee |
| Flitslicht | Ja |
| Aantal signaalzuilelementen | 3 |
| Continu licht | Ja |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Kleur licht 2 | Geel |
| Kleur licht 1 | Groen |
| Kleur licht 3 | Rood |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Murrelektronik
» Meer informatie over Murrelektronik
Huidige product
Murrelektronik light modules Signal Tower modlight30 equipped with led modules green,amber,red
Artikelnummer: 26708889
Fabrikantnummer: 4000-75324-5310000