Murrelektronik power supply prim.switch mode Power Supply emparro20-advanced-3-phase in: 3x400vac; out: 24V/40adc - 9000-17332-1621110
Artikelnummer: 26696438 | Fabrikantnummer: 9000-17332-1621110 | EAN: 4065909055274
Omschrijving
Power Supply Emparro20-Advanced-3-phase IN: 3x400VAC; OUT: 24V/40ADC
Het productnummer van de fabrikant is 9000-17332-1621110. Het EAN nummer is 4065909055274. Het interne artikelnummer is 26696438.
Aanvullende informatie
Power Supply Emparro20-Advanced-3-phase IN: 3x350 - 500VAC; OUT: 22,5 - 29V/40ADC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Murrelektronik
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Murrelektronik
Toon alle producten van Murrelektronik |
| Serie |
power supply prim.switch mode
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 100 mm |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Diepte | 159 mm |
| Hoogte | 129 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Inbouwbreedte | 105 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Inbouwhoogte | 135 mm |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 29 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 350 - 575 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 350 - 575 V |
| Opgenomen vermogen | 1008 VA |
| Max. uitgangsstroom 1 | 42.7 A |
| Max. uitgangsstroom 2 | 49.7 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 64 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Murrelektronik
» Meer informatie over Murrelektronik
Huidige product
Murrelektronik power supply prim.switch mode Power Supply emparro20-advanced-3-phase in: 3x400vac; out: 24V/40adc
Artikelnummer: 26696438
Fabrikantnummer: 9000-17332-1621110