Newlec Kabel aftakdoos 80x43x34 - 940281
Artikelnummer: 11419459 | Fabrikantnummer: 940281 | EAN: 8713473018190
Het productnummer van de fabrikant is 940281. Het EAN nummer is 8713473018190. Het interne artikelnummer is 11419459.
Voor een snelle en zekere bevestiging van kabels en leidingen.
Kenmerken:
- Gemakkelijk monteerbare kabeldoos.
- Zowel binnen als buiten te monteren.
- Met bevestigingsogen aan beide zijden.
- Zelfdichtend doorsteekmembraan.
- Vochtbestendig, beschermingsgraad IP54.
- Vlambestendig volgens VDE en DIN Norm.
- Met onverliesbare deksel, snelle bevestiging.
- Kleur: lichtgrijs RAL 7035.
- Materiaal polypropyleen, nominale netspanning 400 V, nominale doorsnede 2,5 vierkante mm.
- 6 openingen voor kabels met een diameter van 7-17 mm en 4 openingen voor kabels met een diameter van 7-9 mm, ook geschikt voor buizen M20.
| Klasse |
Doos voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Newlec
Toon alle producten van Newlec |
| Lengte | 90 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Breedte | 43 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Vorm | Vierkant |
| Kleur | Grijs |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor buisdiameter | 16/19 mm |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Montagewijze | Universeel |
| Aantal invoeren | 10 |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Rijgbaar | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Nom. isolatiespanning Ui | 400 V |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Type behuizingsdoorvoer | Trappenmembraan afsnijdbaar |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Weersbestendig | Ja |
| Toepasbaar met giethars | Nee |
| Diepte | 42 mm |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 70 °C |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |