Niedax Group Niedax Overspanningskabelgoot WRL 105.200/3 kabelgoot L=6 - 126012
Artikelnummer: 26714945 | Fabrikantnummer: 126012 | EAN: 4013339310630
Het productnummer van de fabrikant is 126012. Het EAN nummer is 4013339310630. Het interne artikelnummer is 26714945.
| Klasse |
Kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Group
Toon alle producten van Niedax Group |
| Serie |
Niedax Overspanningskabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Zijperforatie | Ja |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Bodemperforatie | Ja |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Nuttige doorsnede | 15955 mm² |
| Werkende lengte | 6000 mm |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 3000 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 4,0 m | 1700 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 6,0 m | 750 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 7,0 m | 550 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 8,0 m | 400 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 9,0 m | 310 N/m |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Zonder verbinder |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 5,0 m | 1100 N/m |
| Verbindingswijze | Geschroefd |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Gewicht | 6.271 kg/m |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax Aftakstuk kabelgoot 200x105mm ral9006 staal
Artikelnummer: 20224073
Fabrikantnummer: 127112
Niedax WRB bocht/hoekstuk kabelgoot 90° 200x105mm
Artikelnummer: 20477361
Fabrikantnummer: 127002
Niedax WSGV 105 koppeling vert. inst.
Artikelnummer: 12322138
Fabrikantnummer: 125707
Niedax WSWV 105 koppeling hor. inst.
Artikelnummer: 12322129
Fabrikantnummer: 125704
Niedax RW 85 scheidingsschot L=3
Artikelnummer: 12329773
Fabrikantnummer: 161248
Niedax KLWC 16 scheidingsschoth.
Artikelnummer: 12324979
Fabrikantnummer: 142386
Niedax Waer 105 aanzethoekstuk
Artikelnummer: 12322147
Fabrikantnummer: 125711
Niedax Group
» Meer informatie over Niedax GroupArtikelnummer: 26714945
Fabrikantnummer: 126012