Niedax Group Niedax Overspanningskabelgoot Wrtar 105.400 F aftakstuk - 127314
Artikelnummer: 26724139 | Fabrikantnummer: 127314 | EAN: 4013339950058
Het productnummer van de fabrikant is 127314. Het EAN nummer is 4013339950058. Het interne artikelnummer is 26724139.
| Klasse |
Aftakstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Group
Toon alle producten van Niedax Group |
| Serie |
Niedax Overspanningskabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Binnenstraal | 500 mm |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Nato perforatie | Nee |
| Kabelgoot-aftakbreedte | 400 mm |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 105 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Voor verbinding met schroeven | Ja |
| Voor schroefloze verbinding | Nee |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax Kleinhuis Niedax Overspanningskabelgoot Wru 105.400 F kabelgoot +bodemk. L=6
Artikelnummer: 21099334
Fabrikantnummer: 126404
Niedax Kleinhuis Niedax Overspanningskabelgoot WRL 105.400 F kabelgoot +bodemk. L=6
Artikelnummer: 21105938
Fabrikantnummer: 126104
Niedax Group
» Meer informatie over Niedax GroupArtikelnummer: 26724139
Fabrikantnummer: 127314