Niedax Kleinhuis Niedax Draadgoot GTLV 2030 er snelkoppeling - 168623
Artikelnummer: 22402671 | Fabrikantnummer: 168623 | EAN: 3614985540504
Het productnummer van de fabrikant is 168623. Het EAN nummer is 3614985540504. Het interne artikelnummer is 22402671.
| Klasse |
Verbindingsstuk kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Kleinhuis
Toon alle producten van Niedax Kleinhuis |
| Serie |
Niedax Draadgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Lengte | 1200 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor draadgoot | Ja |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Uitvoering | Langsverbinder |
| Geschikt voor draadgootdraad | 3.5 - 5 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 40 - 600 mm |
| Materiaalkwaliteit | Roest- en zuurbestendig staal |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax
Een bedrijf met jarenlange ervaring!
Internationaal actief en met productielocaties en verkoopkantoren over de gehele wereld, is de NIEDAX GROUP úw partner in kabeldraagsystemen.
Een wereldspeler, lokaal verkrijgbaar en aanwezig voor al uw vraagstukken en (project)begeleiding.
» Meer informatie over NiedaxArtikelnummer: 22402671
Fabrikantnummer: 168623