Niedax Kleinhuis Niedax Ophanging & Bevestingsmat. Ktam 100 F wandconsole - 150681
Artikelnummer: 23457175 | Fabrikantnummer: 150681 | EAN: 4013339968459
Het productnummer van de fabrikant is 150681. Het EAN nummer is 4013339968459. Het interne artikelnummer is 23457175.
| Klasse |
Console kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Kleinhuis
Toon alle producten van Niedax Kleinhuis |
| Serie |
Niedax Ophanging & Bevestingsmat.
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 50 - 100 mm |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Wandconsole |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax
Een bedrijf met jarenlange ervaring!
Internationaal actief en met productielocaties en verkoopkantoren over de gehele wereld, is de NIEDAX GROUP úw partner in kabeldraagsystemen.
Een wereldspeler, lokaal verkrijgbaar en aanwezig voor al uw vraagstukken en (project)begeleiding.
» Meer informatie over NiedaxArtikelnummer: 23457175
Fabrikantnummer: 150681