Niedax Vzi kabelladder 6000x300x100mm staal - 20233
Artikelnummer: 12332386 | Fabrikantnummer: 20233
Het productnummer van de fabrikant is 20233. Het interne artikelnummer is 12332386.
| Klasse |
Kabelladder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Kleinhuis
Toon alle producten van Niedax Kleinhuis |
| Serie |
Alround Kabelladder
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Uitvoering zijligger | Profiel (open vorm) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Zijperforatie | Ja |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Lengte | 6000 mm |
| Sportafstand hart/hart | 300 mm |
| Bevestiging sport | Gelast |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Kabelladders
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax
Een bedrijf met jarenlange ervaring!
Internationaal actief en met productielocaties en verkoopkantoren over de gehele wereld, is de NIEDAX GROUP úw partner in kabeldraagsystemen.
Een wereldspeler, lokaal verkrijgbaar en aanwezig voor al uw vraagstukken en (project)begeleiding.
» Meer informatie over NiedaxArtikelnummer: 12332386
Fabrikantnummer: 20233
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.