Niedax Kleinhuis Niedax Overspanningskabelladder WSL 200.300 kabelladder L=6 - 124043
Artikelnummer: 21096603 | Fabrikantnummer: 124043 | EAN: 4013339305704
Het productnummer van de fabrikant is 124043. Het EAN nummer is 4013339305704. Het interne artikelnummer is 21096603.
| Klasse |
Kabelladder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Kleinhuis
Toon alle producten van Niedax Kleinhuis |
| Serie |
Niedax Overspanningskabelladder
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Uitvoering zijligger | Profiel (open vorm) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Zijperforatie | Ja |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel ongeperforeerd |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Lengte | 6000 mm |
| Sportafstand hart/hart | 300 mm |
| Bevestiging sport | Gepopt |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Gewicht | 8.165 kg/m |
| Nuttige doorsnede | 53120 mm² |
| Werkende lengte | 6000 mm |
| Stijgkabelladder | Nee |
| Mogelijke overspanning | 3 - 9 m |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 10650 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 4,0 m | 10800 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 5,0 m | 9750 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 6,0 m | 7800 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 7,0 m | 6700 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 8,0 m | 6700 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 9,0 m | 6900 N/m |
| Categorieën |
Kabelladders
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax
Een bedrijf met jarenlange ervaring!
Internationaal actief en met productielocaties en verkoopkantoren over de gehele wereld, is de NIEDAX GROUP úw partner in kabeldraagsystemen.
Een wereldspeler, lokaal verkrijgbaar en aanwezig voor al uw vraagstukken en (project)begeleiding.
» Meer informatie over NiedaxArtikelnummer: 21096603
Fabrikantnummer: 124043
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.