Niedax Kleinhuis Niedax Overspanningskabelladder WSLS 200.200 kabelladder L=6 - 124162
Artikelnummer: 21099984 | Fabrikantnummer: 124162 | EAN: 4013339307906
Het productnummer van de fabrikant is 124162. Het EAN nummer is 4013339307906. Het interne artikelnummer is 21099984.
| Klasse |
Kabelladder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Kleinhuis
Toon alle producten van Niedax Kleinhuis |
| Serie |
Niedax Overspanningskabelladder
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Uitvoering zijligger | Profiel (open vorm) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Zijperforatie | Ja |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel ongeperforeerd |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Lengte | 6000 mm |
| Sportafstand hart/hart | 300 mm |
| Bevestiging sport | Gepopt |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Gewicht | 13.188 kg/m |
| Nuttige doorsnede | 34020 mm² |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Kabelladders
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax
Een bedrijf met jarenlange ervaring!
Internationaal actief en met productielocaties en verkoopkantoren over de gehele wereld, is de NIEDAX GROUP úw partner in kabeldraagsystemen.
Een wereldspeler, lokaal verkrijgbaar en aanwezig voor al uw vraagstukken en (project)begeleiding.
» Meer informatie over NiedaxArtikelnummer: 21099984
Fabrikantnummer: 124162
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.