Norton Lpo/LPP/LPS mechanisch toebehoor armatuur inbouwraam LPP/LPS-O/P 120x30 wit staal - 9126650
Artikelnummer: 21147193 | Fabrikantnummer: 9126650 | EAN: 8715182146164
Het productnummer van de fabrikant is 9126650. Het EAN nummer is 8715182146164. Het interne artikelnummer is 21147193.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Norton
Toon alle producten van Norton |
| Serie |
LPS/GZL ACCESSOIRE
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 1260 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 360 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwraam |
| Toebehoren | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 21147193
Fabrikantnummer: 9126650