Norton LPS bevestiging plafond opbouwset staal 297x50x20mm antraciet - 9126200
Artikelnummer: 20365837 | Fabrikantnummer: 9126200 | EAN: 8715182139012
Het productnummer van de fabrikant is 9126200. Het EAN nummer is 8715182139012. Het interne artikelnummer is 20365837.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Norton
Toon alle producten van Norton |
| Serie |
LPS ACCESSOIRE
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 297 mm |
| Kleur | Antraciet |
| Hoogte | 20 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Toebehoren | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Artikelnummer: 20365837
Fabrikantnummer: 9126200