Nvent Hoffman ext-ac buiten 675W 115V heat - X230216G160
Artikelnummer: 24168837 | Fabrikantnummer: X230216G160 | EAN: 8713574255548
Omschrijving
Ext-AC Buiten 675W,115V Heat
Het productnummer van de fabrikant is X230216G160. Het EAN nummer is 8713574255548. Het interne artikelnummer is 24168837.
Aanvullende informatie
Airconditioner voor extreme omgevingen met verwarming, 22,29x10,23x13,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Algemene Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 259 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 284 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Functie master/slave | Nee |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 55 - 55 °C |
| Met verwarmingsfunctie | Ja |
| Model | Lucht/lucht |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 127 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 127 V |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 675 W |
| Luchtdebiet koelen | 133 - 133 m³/h |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product