Nvent Hoffman klemmenkast ex 122x120x90 - EXE12212090
Artikelnummer: 24168559 | Fabrikantnummer: EXE12212090 | EAN: 8713574247949
Omschrijving
Klemmenkast Ex, 122x120x90
Het productnummer van de fabrikant is EXE12212090. Het EAN nummer is 8713574247949. Het interne artikelnummer is 24168559.
Aanvullende informatie
Klemmenkast Ex, 122x120x90, Zonex Ex e, polyester, IP66, dekselschroev
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Roestvaststaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 122 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Met slot | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| RAL-nummer | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Inwendige diepte | mm |
| Aantal rijen | |
| Nom. stroom (In) | A |
| Aantal leidinginvoeringen | |
| Aantal modulen | |
| Plaatdikte kast | mm |
| Plaatdikte deur/deksel | mm |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product