Nvent Hoffman klemmenkast ex 560x160x90 - EXE56016090
Artikelnummer: 24168527 | Fabrikantnummer: EXE56016090 | EAN: 8713574247192
Omschrijving
Klemmenkast Ex, 560x160x90
Het productnummer van de fabrikant is EXE56016090. Het EAN nummer is 8713574247192. Het interne artikelnummer is 24168527.
Aanvullende informatie
Klemmenkast Ex, 560x160x90, Zonex Ex e, polyester, IP66, dekselschroev
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Roestvaststaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Met slot | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Breedte | 560 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| RAL-nummer | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Inwendige diepte | mm |
| Aantal rijen | |
| Nom. stroom (In) | A |
| Aantal leidinginvoeringen | |
| Aantal modulen | |
| Plaatdikte kast | mm |
| Plaatdikte deur/deksel | mm |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product