Nvent Hoffman klemmenkast ex 80x75x75 - EXE807575
Artikelnummer: 24168556 | Fabrikantnummer: EXE807575 | EAN: 8713574246935
Omschrijving
Klemmenkast Ex, 80x75x75
Het productnummer van de fabrikant is EXE807575. Het EAN nummer is 8713574246935. Het interne artikelnummer is 24168556.
Aanvullende informatie
Klemmenkast Ex, 80x75x75, Zonex Ex e, polyester, IP66, dekselschroeven
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Roestvaststaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 80 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Hoogte | 75 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Met slot | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| RAL-nummer | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Inwendige diepte | mm |
| Aantal rijen | |
| Nom. stroom (In) | A |
| Aantal leidinginvoeringen | |
| Aantal modulen | |
| Plaatdikte kast | mm |
| Plaatdikte deur/deksel | mm |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product