Nvent Hoffman koel capaciteit 1581W 115V - NHZ360616G400
Artikelnummer: 24168706 | Fabrikantnummer: NHZ360616G400 | EAN: 8713574246461
Omschrijving
Koel capaciteit 1581 W, 115 V
Het productnummer van de fabrikant is NHZ360616G400. Het EAN nummer is 8713574246461. Het interne artikelnummer is 24168706.
Aanvullende informatie
Koel capaciteit 1581 W, 115 V, Koeleenheden voor gevaarlijke omg. NHZ3
SpectraCool Narrow AC voor gevaarlijke omgevingen, 6000 BTU 115 V, geb
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
SpectraCool Narrow AC voor gevaarlijke omgevingen, 6000 BTU 115 V, geb
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Roestvaststaal
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 292 mm |
| Diepte | 356 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Nee |
| Hoogte | 914 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Model | Lucht/lucht |
| Luchtdebiet koelen | - m³/h |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 127 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 127 V |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 6 W |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product