Nvent Hoffman koel capaciteit 3047W 230V - NHZ431226G400
Artikelnummer: 24168719 | Fabrikantnummer: NHZ431226G400 | EAN: 8713574246393
Omschrijving
Koel capaciteit 3047 W, 230 V
Het productnummer van de fabrikant is NHZ431226G400. Het EAN nummer is 8713574246393. Het interne artikelnummer is 24168719.
Aanvullende informatie
Koel capaciteit 3047 W, 230 V, Koeleenheden voor gevaarlijke omg. NHZ4
SpectraCool Narrow AC voor gevaarlijke omgevingen, 11.000 BTU 230 V, g
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
SpectraCool Narrow AC voor gevaarlijke omgevingen, 11.000 BTU 230 V, g
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Roestvaststaal
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 292 mm |
| Diepte | 356 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 207 - 253 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 207 - 253 V |
| Hoogte | 1092 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Model | Lucht/lucht |
| Luchtdebiet koelen | - m³/h |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 11 W |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product