nVent HOFFMAN Roestvaststaal Klemmenkast Ex, 400x250x120 - EXE400250120
Artikelnummer: 24087547 | Fabrikantnummer: EXE400250120 | EAN: 8713574247369
Omschrijving
Klemmenkast Ex, 400x250x120
Het productnummer van de fabrikant is EXE400250120. Het EAN nummer is 8713574247369. Het interne artikelnummer is 24087547.
Aanvullende informatie
Klemmenkast Ex, 400x250x120, Zonex Ex e, polyester, IP66, dekselschroe
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Roestvaststaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 400 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Diepte | 120 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 250 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Met slot | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| RAL-nummer | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Inwendige diepte | mm |
| Aantal rijen | |
| Nom. stroom (In) | A |
| Aantal leidinginvoeringen | |
| Aantal modulen | |
| Plaatdikte kast | mm |
| Plaatdikte deur/deksel | mm |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product
nVent HOFFMAN Roestvaststaal Klemmenkast Ex, 400x250x120
Artikelnummer: 24087547
Fabrikantnummer: EXE400250120