Nvent Hoffman spectra acp-SS 1992W 115V - G520816G102
Artikelnummer: 24168568 | Fabrikantnummer: G520816G102 | EAN: 8713574238381
Omschrijving
AC SPCL ACP L1 SS316 8000 BTU 115 V
Het productnummer van de fabrikant is G520816G102. Het EAN nummer is 8713574238381. Het interne artikelnummer is 24168568.
Aanvullende informatie
Spectra ACP-SS 1992W, 115V, Geavanceerde corrosiebesche. Niveau 1, SS-
SpectraCool geavanceerde corrosiebescherming Lvl 1, 8000BTU 115V, gebo
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
SpectraCool geavanceerde corrosiebescherming Lvl 1, 8000BTU 115V, gebo
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Algemene Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 435 mm |
| Diepte | 296 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Model | Lucht/lucht |
| Hoogte | 1338 mm |
| Luchtdebiet koelen | - m³/h |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 115 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 115 V |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 2.3 W |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product