Nvent Hoffman spectra acp-SS 645W 115V - N210216G102
Artikelnummer: 24168697 | Fabrikantnummer: N210216G102 | EAN: 8713574238305
Omschrijving
AC SPCL ACP L1 SS316 2000 BTU 115 V
Het productnummer van de fabrikant is N210216G102. Het EAN nummer is 8713574238305. Het interne artikelnummer is 24168697.
Aanvullende informatie
Spectra ACP-SS 645W, 115V, Geavanceerde corrosiebesche. Niveau 1, SS-3
SpectraCool Compact Adv. Corrosiebescherming Lvl 1, 2000BTU 115V gebor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
SpectraCool Compact Adv. Corrosiebescherming Lvl 1, 2000BTU 115V gebor
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Algemene Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 254 mm |
| Hoogte | 531 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Nee |
| Diepte | 251 mm |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Model | Overig |
| Luchtdebiet koelen | - m³/h |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 645 W |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 127 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 127 V |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 131 °C |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product