Nvent Hoffman T-series buiten 586W 115V - T200216G150
Artikelnummer: 24168734 | Fabrikantnummer: T200216G150 | EAN: 8713574237773
Omschrijving
AC T-Ser Heat LtGY MS 2000BTU 115V
Het productnummer van de fabrikant is T200216G150. Het EAN nummer is 8713574237773. Het interne artikelnummer is 24168734.
Aanvullende informatie
T-Series buiten 586W,115V, T20 model met verwarming Pkg
T-serie Compact Outdoor met warmte T20, 2000BTU 115V, LT Gray, staal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
T-serie Compact Outdoor met warmte T20, 2000BTU 115V, LT Gray, staal
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Algemene Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 254 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Functie master/slave | Nee |
| Diepte | 251 mm |
| Hoogte | 508 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Ja |
| Model | Lucht/lucht |
| Luchtdebiet koelen | - m³/h |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 127 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 127 V |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 586 W |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product